Haber Detayı
16 Kasım 2018 - Cuma 17:00 Bu haber 1564 kez okundu
 
FINDIKLI'LILAR İBRAHİM KARTAL'A KUCAK AÇTI
Ak Parti Fındıklı Ak Parti aday adayı İbrahim Kartal,muhteşem bir kalabalıkla aday adayı sürecini başlattı.
 
 
 
FINDIKLI Haberi


       30 mart 2019 Yerel seçimleri Aday Adayı çalışmaları Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi olan Rize’de heyecanla  devam ediyor.

       Rize merkez ve ilçelerinde aday adayı müracaat Sürecinin tamamlanması  ile birlikte  süreç  Aday isimlerinin  tartışılması ile devam ediyor.

     Seçimlerin kıyasıya bir mücadele içinde geçtiği Rize’nin Fındıklı ilçesinde kİ heyecan İse kendini bir farklı gösteriyor .Ak Partinin Rize’deki  gücü net olarak bilinmekte  ancak Fındıklı ilçesi her zaman Ak Parti için ufakta olsa riskleri beraberinde getiren bir ilçe konumunda oldu. Her seçimi  tabiri caiz ise kıl payı Ak Partinin kazanmış olduğu yerel seçimlerde Ak Partinin Rize’deki  10’luk oy kaybı da düşünülecek olursa Fındıklı’da belirlenecek olan Ak Parti adayının kesinlikle toplumda karşılığı olacak bir ismin olacağına kesin olarak bakılmakta.

      Ak Partiden bir çok aday adayının ön plana çıktığı Fındıklı ilçesinde aday adaylığını açıklayan YÜksekmühendis İbrahim Kartal aday adaylığı dilekçesini  Ak parti Fındıklı ilçe teşkilatına sundu.Bugüne kadar alışılagelmişin dışında büyük bir kalabalıkla başvurusunu yapan Kartal Fındıklılı vatandaşların çok yakinen tanımış olduğu bir isim, bugüne kadar Fındıklı’ya bir çok yardımda bulunan iş adamı ve Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kartal’ın kardeşi olan İbrahim Kartal, siyasete yıllar önce katılmış olan bir isim.

     Fındıklı’da  aday adaylığı başvuru öncesi ilçe merkezinde kısa ziyaretlerde bulunan kartal Esnaf ve Vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

    Gazetecilere kısa açıklamada bulunan Kartal “Bizler Fındıklı’ya gönül verdik , Fındıklı’ya hizmet sevdası ile yola çıktık.Amacımız kesinlikle koltuk sevdası değildir. En büyük avantajım Fındıklı’lı vatandaşlarımızın beni yakinen tanımalarıdır.Aday olmam durumunda emin olduğum tek şey var ki 30 mart 2019 yerel seçimlerin Fındıklı    İlçemizde Ak Partinin oy oranlarının Maksimum seviyeye ulaşacağıdır.  Bugüne kadar Belediye Başkanlarımız bir çok başarılı çalışmalara imza atmıştır. Bu bir Bayrak yarışıdır. Amacımız bu Bayrağı laiki ile almak ve Fındıklı’yı geleceğe taşımaktır.Alışılagelmiş Belediyeciliği  bir kenara bırakarak insan odaklı Sosyal Belediyeciliği ön plana çıkarmak için mücadele edeceğiz.Her başarının ardında bir ekip çalışması olduğunu bilmekteyiz. Bizler ekip olarak Fındıklı’ya hizmet vermek için hazırız.Fındıklı’yı sade kendi halinde  bir ilçe olarak düşünmek çok yanlış olacaktır.Fındıklı’nın turizme olan katkısını arttırıp ilçemizi bir cazibe merkezi haline getirmek için elimizden geleni yapacağız “dedi.

     Ak Parti Fındıklı belediye aday adayı kartal yoğun alkışlar ve tezahüratlar içinde müracaat dilekçesini ilçe başkanlığına sunarken pek alışagelmemiş bir durum dikkat çekti. Neredeyse Fındıklı’lı tüm muhtarların imzalı desteğini alması ise Kartal’ın gerçekten Toplumda karşılığı olan bir isim olduğu yönünde ki yorumlara neden olurken kartal ”Partimizin adayı kim olursa olsun bizler davamızdan ve sevdamızdan vazeçmiyeceğiz, Aday olan arkadaşımızın yanında  bulunup sonuna kadar  çalışmalarına destek çıkacağız”şeklinde açıklama yaparak konuşmasına son verdi.

   

 

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: FINDIKLI'LILAR, İBRAHİM, KARTAL'A, KUCAK, AÇTI,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Özlü Sözler
Kanaatten hiç kimse ölmedi, hırsla da hiç kimse padişah olmadı.


MEVLANA (R.A)
Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı