Haber Detayı
02 Ocak 2019 - Çarşamba 17:52 Bu haber 316 kez okundu
 
İYİDERE ÇAYKUR ÇAY PAKETLEME FABRİKASINDA ÜRETİM BAŞLADI
ÇAYKUR tarafından Rize’nin İyidere İlçesi Hazar mevkiinde kurulan çay paketleme fabrikasında test üretimi başladı.
 
 
 
RİZE Haberi


Çaykur Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim, Genel Müdür Yardımcıları Süleyman Pınarbaş, Dr. Turgay Turna ve ilgili daire başkanları da fabrikada yapılan ilk test üretimini yerinde incelediler.

Fabrikanın test üretimine başlaması ile ilgili ÇAYKUR’dan yapılan açıklamada fabrikanın 1.hol de otomasyon, senaryo ve paketleme-kolileme test deneme üretimine başlandığı, bir sorunla karşılaşılmadığı taktirde kısa süre içerisinde 1 kg’lık çayların wrap-around kolilenmiş halde üretimine geçilip kademeli olarak 500, 400 gramlık üretimler yapılacağı belirtildi.

Yetkililer ayrıca Ocak Ayı sonuna doğruda robotların tam anlamıyla devreye girmesiyle ürünlerin streçlenmiş paletler halinde hazır olacağını ve tesiste üretimin her aşamasında Endüstri 3.0 ve Endüstri 4.0’ın kullanıldığı sistemlerin yanında Ürün doğrulama ve Takip sisteminin kurulmasının sağlanmış olacağını belirttiler.

 

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: İYİDERE, ÇAYKUR, ÇAY, PAKETLEME, FABRİKASINDA, ÜRETİM, BAŞLADI,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Özlü Sözler
"Dünyada dört nimet vardır, bunlar kendisine verilen kişi dünya ve ahiretin hayrını görmüştür.Bunlar; Zikreden dil, Şükreden kalp, Sıkıntılara katlanan beden ve saliha kadın.."


Bir Hadis
İnsanlara merhamet etmeyene Allah merhamet etmez.


Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı