Haber Detayı
10 Haziran 2018 - Pazar 15:45 Bu haber 590 kez okundu
 
REMZİ KAZMAZ’DAN ÇARPICI HASAN KARAL TESPİTİ
Cumhuriyet Halk Partisi Rize Milletvekili Adayı Avukat Remzi Kazmaz, Kaçkar TV’de katıldığı canlı yayında AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.
 
 
 
Haberi


Kazmaz, Hasan Karal için “Beyefendi bir insandır. Çalışan bir arkadaşımızdı. Ama herhalde çok çalışanları sevmedikleri için listeye koymamışlar. İyi ki de koymamışlar, bizim yolumuzu açtılar. Teşekkür ediyorum AK Parti il yönetimine.” Dedi.

24 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesi partiler çalışmalarına hız verirken, milletvekili adayları da medya aracılığıyla seçmenlerine sesleniyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Rize 1. sıra milletvekili adayı Avukat Remzi Kazmaz Kaçkar TV’de canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu.

Rize’de partisinin ve kendisinin sürdüğü seçim çalışmaları ve 24 Haziran hedefleri doğrultusunda değerlendirmelerde bulunan CHP Rize 1. sıra milletvekili adayı Avukat Remzi Kazmaz, AK Parti’nin milletvekili adayları ve mevcut milletvekili olan Hasan Karal hakkında çarpıcı tespitlerde bulundu.

“ÇALIŞAN HASAN KARAL’I ADAY GÖSTERMEDİLER, YOLUMUZU AÇTILAR”

CHP Rize 1. Sıra milletvekili adayı Avukat Remzi Kazmaz, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal’ın yeniden aday gösterilmemesini şaşkınla karşıladığını ifade ederek, “Hasan Karal beyefendi bir insandır. Çalışan bir arkadaşımızdı; ama herhalde fazla çalışanları sevmedikleri için listeye koymamışlar. İyi ki de koymamışlar. Bizim yolumuzu açtılar. Teşekkür ediyorum il yönetimine.” Şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
 
 
 
Etiketler: REMZİ, KAZMAZ’DAN, ÇARPICI, HASAN, KARAL, TESPİTİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Özlü Sözler
Kanaatten hiç kimse ölmedi, hırsla da hiç kimse padişah olmadı.


MEVLANA (R.A)
Bir Hadis
İslâm, güzel ahlâktır.


MEVLANA (R.A)
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Haber Yazılımı